GSA 6501-02 NEM PLANCHET 35 CH
SKU: 212255
Leveranciers-referentie: 916501-02-35
Geesa. Nemox. Planchet 35 cm, verchroomd messing.
Planchet
| Materiaal planchet | Glas |
| Kadermateriaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Uitvoering planchet | Helder |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kaderkleur | Chroom |
| Kleur planchet | Overig |
| Met tandenborstelhouder | Nee |
| Met losse glasplaat | Ja |
| Hoekuitvoering | Nee |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Met zeeppomp | Nee |
| Met glashouder | Nee |
| Met rol/gastendoekhouder | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lengte | 398mm |
| Diepte | 120mm |
| Hoogte | 50mm |