Delabie greep wit onzichtbare bevestigingen D320 L300mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017647 |
Delabie poignée blanc fixations invisibles D320 L300mm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 216658
Référence fournisseur: 5050N
DELABIE 5050N WANDBEUGEL L300 WIT
Wandgreep
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Profiel | ronde buis |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Recht |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Geschikt voor hoekmontage | Nee |
| Met zeephouder | Nee |
| Hartmaat beugel | 300mm |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lengte | 300mm |
| Diepte | 70mm |