Outlet
Van Marcke Origine Santa Fe inbouwwastafel 60 x 45 x 2 cm wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 012963
VAN MARCKE ORIGINE - Santa Fe. Inbouwwastafel - 600x450x20 mm - kunstmarmer - wit
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Inbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Diepte | 450mm |
| Breedte/diameter | 420mm |
| Hoogte | 160mm |
Technische fiches
| F012963n | Download |