Van Marcke Square wastafel 50 x 44 cm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006273 |
Van Marcke Square wastafel 50 x 44 cm wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006274 |
Van Marcke Square wastafel 60 x 44 cm wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 018534
Van Marcke. Square. Wastafel in wit porselein.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Met overloop | Ja |
| Overloop zichtbaar | Ja |
| Diepte | 440mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 155mm |
Fiches techniques
| F018534n | Télécharger |