Laufen Living City inbouwwastafel 49 x 31 cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037414 |
Laufen Living City inbouwwastafel 49 x 31 cm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 019947
Référence fournisseur: H8124310001551
Laufen. Living City. Inbouwwastafel zonder kraangat en met overloop. Bovenzijde geslepen en volledig geglazuurd.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Inbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Aantal kraangaten per waskom | 0 |
| Met overloop | Ja |
| Diepte | 360mm |
| Breedte/diameter | 545mm |
| Hoogte | 155mm |
Fiches technique
| F019947 | Télécharger |