Strada II wastafel 80 x 43 cm
SKU: 010153
Leveranciers-referentie: T300101
Ideal Standard. Strada II. Wastafel met overloop en kraangat.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten | 280mm |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Diepte | 430mm |
| Breedte/diameter | 800mm |
| Hoogte | 130mm |
Technische fiches
| F010153n | Download |