Strada II opbouwwastafel 40 x 40 cm met overloop zonder kraangat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 010145
Leveranciers-referentie: T296301
Ideal Standard. Strada II. Opbouwwastafel met overloop en zonder kraangat.
Wastafel
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 400mm |
| Breedte/diameter | 400mm |
| Hoogte | 130mm |
Technische fiches
| F010145n | Download |