Outlet
Ideal Standard Simplicity inbouwwastafel 57 x 46 cm wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 010703
Leveranciers-referentie: E874901
IDEAL STANDARD SIMPLICITY INBOUWWASTAFEL 57X46 WIT
SKU 20027719 is de opvolger van SKU 20027685Wastafel
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Inbouw |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Diameter afvoergat | 35mm |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Diepte | 460mm |
| Breedte/diameter | 560mm |
| Hoogte | 200mm |
Technische fiches
| F010703n | Download |