GO Van Marcke Rhone wastafel kraangat links wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Wastafel
| VM kleur | wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Links |
| Met overloop | Ja |
| Met afvoerklep | Nee |
| Diepte | 255mm |
| Breedte/diameter | 360mm |
| Hoogte | 166mm |