Clou Flush handwasbak cristalplant 28x27x9 cm
SKU: 213153
Leveranciers-referentie: CL/03.13011
Clou. Flush. Fontein crystal plant, wit.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Zonder |
| Doorslaanbare kraangaten | Midden |
| Met overloop | Nee |
| Met afvoerklep | Ja |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Diepte | 270mm |
| Breedte/diameter | 280mm |
| Hoogte | 900mm |