Outlet
Ideal Standard Simplicity urinoir apparent affleurant 360x335x575mm entrée top
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 060301
Leveranciers-referentie: E897701
IDEAL STANDARD SIMPLICITY URINOIR SUPÉRIEUR BLANC
SKU 20005713 is de opvolger van SKU 20027888Urinoir
| Modèle | Mur |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Raccordement de l'eau de rinçage | Au-dessus |
| Raccordement drainage | Mur |
| Diameter afvoer | 35mm |
| Damesuitvoering | Nee |
| Met deksel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 575mm |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 335mm |
Technische fiches
| F060301n | Download |