Geberit Selnova square hangtoilet diepspoel
Leveranciers-referentie: 500.270.01.5
Geberit. Selnova square. Diepspoel hangtoilet. Wit. Geleverd zonder wc-zitting.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Zonder spoelrand | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | Overig |
| Breedte | 350mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 340mm |
Technische fiches
| F20066183n | Download |