Geberit Selnova Compact hangtoilet rimfree
Leveranciers-referentie: 500.377.01.7
Geberit. Selnova Compact. Diepspoel hangtoilet. Verkort model. Rimfree. Wit. Geleverd zonder wc-zitting.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | Overig |
| Breedte | 355mm |
| Diepte | 490mm |
| Hoogte | 330mm |
Technische fiches
| F20066188n | Download |