Outlet
Geberit Renova Nr. 1 hangtoilet diepspoel rimless 355 x 540 x 340 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 057100
Leveranciers-referentie: 203050000
Geberit. Renova Nr. 1. Diepspoeltoilet, spoelrandloos uit sanitair porselein. CE, EN 997-CL1- 5 A + 6 A/C, EN 38 met CE-markering. Verhoogde bovenkant keramiek van 410 mm bij standaard bevestigingshoogte. Afstand van de bevestigingsgaten van de toiletzitting 155 mm. Bevestiging: draadstangen M 12 X 150. Toevoer: van achter. Afvoer: horizontaal
SKU 20066189 is de opvolger van SKU 20038454Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid | 6l |
| Met dijstukken/vaste closetzitting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met stankafzuiging | Nee |
| Montagewijze systeem gebonden | Ja |
| Powerflush | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 355mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 340mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |
Technische fiches
| F20038454n | Download |