Outlet
Geberit Renova Nr. 1 hangtoilet diepspoel rimless 360 x 530 x 330 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 057102
Leveranciers-referentie: 203070000
Geberit. Renova Nr.1 Premium. Diepspoeltoilet, spoelrandloos uit sanitair porselein. Sifon grotendeels onzichtbaar. CE, EN 997-CL1-5/6A-6C, EN 33. Verhoogde bovenkant keramiek van 410 mm bij standaard bevestigingshoogte.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid | 6l |
| Met dijstukken/vaste closetzitting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met stankafzuiging | Nee |
| Montagewijze systeem gebonden | Ja |
| Powerflush | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 330mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |
Technische fiches
| F20027851n | Download |