Outlet
Zucchetti Pan ééngreepswastafelmengkraan met verlengstuk Mat zwart effen
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016841 |
Zucchetti Pan wastafelmengkraan verhoogd zonder lediging chroom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20053509 |
Zucchetti Pan ééngreepswastafelmengkraan met verlengstuk Mat zwart effen
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 237448
Referenz Hersteller ZP6219.N6
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 6 | Karton |
Zucchetti. Pan. Ééngreepswastafelmengkraan. Met verlengstuk. Straalbreker. Zonder lediging. Water Saving: debiet van 9 L/min of minder. Kleur: matt black.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Zwart |
| Accentkleur | Zwart |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 333mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 240mm |
| Overhang afvoer | 195mm |