Zucchetti Jingle wastafelmengkraan verhoogd zonder lediging
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 181966
Leveranciers-referentie: ZIN694
Zucchetti - Jingle - wastafelmengkraan - 1-gats - verhoogd model - met mousseur - met aansluitflexibels - zonder lediging - chroom
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 306mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 250mm |
| Overhang afvoer | 176mm |