Mora Cera B5 wastafelmengkraan zonder lediging
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 180411
Leveranciers-referentie: 243001.CA
Mora - Cera - B5 - wastafelmengkraan - ééngreeps - 1-gats - Ecosafe - ESS - Eco - Soft Closing - Easy-Open - chroom - zonder lediging
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 160mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 55mm |
| Overhang afvoer | 115mm |