Hansgrohe Talis S wastafelmengkraan 80 zonder lediging
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 183128
Leveranciers-referentie: 72012000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Hansgrohe. Talis S. Wastafelmengkraan 80. Zonder Waste. Chroom
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Totale opbouwhoogte | 179mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 80mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Overhang afvoer | 97mm |