Hansgrohe Finoris ééngreepswastafelmengkraan wandinbouw chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 188562
Leveranciers-referentie: 76050000
Hansgrohe. Finoris. Eéngreepswastafelmengkraan voor wandinbouw. Chroom. Kenmerken artikel: uitsprong: 228 mm, straalsoort: laminaarstraal, maximaal debiet bij 3 bar: 5 l/min., keramische cartouche, niet-afsluitbare zeefklep, materiaal ledigingsgarnituur: metaal, aansluittype: inbouwlichaam, greep kan links of rechts geplaatst worden.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Wand |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Middenafstand | 228mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 103mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 228mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |