Grohe Essence wastafelmengkraan S-Size EcoJoy
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052108 |
Grohe Essence Wastafelmengkraan S-size Brushed Cool Sunrise
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20016439 |
Grohe Essence wastafelmengkraan S-Size EcoJoy
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20066319 |
Grohe Essence wastafelmengkraan S-size phantom black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 163836
Leveranciers-referentie: 34813001
Grohe. Essence. Wastafelmengkraan S-Size, ééngatsmontage. GROHE SilkMove 28 mm cartouche met keramische schijven. GROHE StarLight schitterende chroomafwerking. Mousseur. GROHE EcoJoy: waterbesparend, 5,7 l/min. Glad lichaam. Flexibele aansluitslangen. GROHE QuickFix Plus snelbevestigingssysteem. Metalen hendel. Minimum aangeraden druk 1,0 bar.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uitlooptype | gegoten |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Koudestart funktie | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 208mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 111mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 94mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |