GO Van Marcke Verona wastafelmengkraan verhoogd
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
GO Van Marcke. Verona. Wastafelmengkraan met hoge uitloop, binnenwerk en keramische schijven, waterbesparend straalbreker, inclusief flexibels en fixatieset. Mat zwart.
Artikel 20069164 is de vervanger van 20061941Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Zwart |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 6.55l/min |
| Totale opbouwhoogte | 301mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 204.5mm |
| Overhang afvoer | 180mm |
Technische fiches
| F20069164n | Download |