Axor Uno wastafelmengkraan ééngreeps wit gepolijst brons
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 188050
Leveranciers-referentie: 45001140
Axor. Uno. Ééngreeps wastafelmengkraan met zerogreep en afvoergarnituur. ComfortZone 110. Uitsprong 123 mm. Debiet bij 3 bar: 5 l/min. Keramisch cartouche. Regelbare temperatuurbegrenzing. Trekstang afvoergarnituur G 1 1/4.
Mengkraan voor lavabo
| VM kleur | Brushed Bronze |
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Overig |
| Accentkleur | Overig |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Totale opbouwhoogte | 222mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 109mm |
| Overhang afvoer | 138mm |
Technische fiches
| F188050n | Download |