Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F1/2 L200
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017019 |
Delabie Rénovation Universalauslauf beweglicher Schwanenhals verchromt F3/4 L200
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20017017 |
Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F1/2 L150
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20017018 |
Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F1/2 L200
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 184190
Referenz Hersteller 960202
Delabie Rénovation. Universele kraanuitloop type "zwanenhals" - beweegbaar - verchroomd.
Afvoer voor sanitairkranen
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Zonder |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Uitvoering | Buis |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Vorm | Gebogen |
| Uittrekbaar | Nee |
| Met omschakeleenheid | Nee |
| Verdraaibaar mondstuk | Nee |
| Draaibare afvoer | Ja |
| Met bediening afvoerstop | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Voorsprong | 200mm |
| Totale opbouwhoogte | 250mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 185mm |