GO Van Marcke Verona koudwaterkraan chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069252 |
GO Van Marcke Verona koudwaterkraan chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069770 |
GO Van Marcke Verona koudwaterkraan mat zwart
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
GO Van Marcke. Verona. Koudwaterkraan met bediening aan mousseur, keramische schijven, fixatieset, in chroom.
Article 20069252 est le remplacement de 20002026Toiletkraan
| Type greep | Greeploos |
| Materiaal kraan | Messing |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Uitvoering afvoer | Vast |
| Met rozetten | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 7.5l/min |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 130mm |
| Overhang afvoer | 131mm |
| VM kleur | chroom |