Lana Black badmengkraan thermostatisch mat zwart
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20061944 |
Lana Black badmengkraan thermostatisch mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20066468 |
Van Marcke Lana badmengkraan thermostatisch geborsteld gun metal
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20066469 |
Van Marcke Lana badmengkraan thermostatisch rose goud
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 157278
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 8 | Karton |
Van Marcke. Lana Black. Badmengkraan naakt thermostatisch met veiligheidsblokkering, koud lichaam, hartafstand 15 cm, keramische schijven, inclusief rozetten en S-koppelingen. Mat zwart.
SKU 20073640 is de opvolger van SKU 20061944Badmengkraan
| Type greep | met twee grepen |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Ja |
| Materiaal kraan | Messing |
| Basiskleur | Zwart |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Montage | Wand |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Overhang afvoer | 270mm |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Ja |
| VM kleur | Matt Black |