Outlet
Grohe Grohtherm 1000 New badmengkraan chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 163561
Leveranciers-referentie: 34155003
Grohe - Grohtherm - 1000 New - badmengkraan - thermostatisch - wandmontage - CoolTouch - StarLight - TurboStat - MetalGrip - SafeStop - EcoJoy - Aquadimmer Eco - met omstelling - EcoButton - chroom
SKU 20016412 is de opvolger van SKU 20016378Badmengkraan
| Type greep | met twee grepen |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Ja |
| Materiaal kraan | Messing |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Montage | Wand |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Overhang afvoer | 173mm |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met vaste hoofddouche | Nee |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Ja |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | EB |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 20l/min |
| Debietklasse | B |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| KIWA-keuring | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |