Grohe Grohtherm 2000 badmengkraan thermostatisch
SKU: 168436
Leveranciers-referentie: 34174001
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Karton |
Grohe. Grohtherm. 2000. Thermostatische badmengkraan 1/2", wandmontage. Grohe CoolTouch® bestaande uit veiligheidsbehuizing + S-koppelingen met CoolTouch rozetten. Grohe StarLight® schitterende chroomafwerking. Grohe Safe Stop instelknop met veiligheidsblokkering bij 38°C. Grohe TurboStat®: 2x sneller en 2x nauwkeuriger de gewenste temperatuur. Grohe Aquadimmer Eco met meerdere functies: geïntegreerde Grohe ecoButton: waterbesparende knop met economische stop voor douche, afsluitkraan met debietregeling, omstelling uitloop/douche, douche-aansluiting onderaan 1/2", Grohe XL Waterfall, extra brede uitloop, straalbreker, geïntegreerde Belgaqua terugslagklep, vuilfilters, afgedekte S-koppelingen, CoolTouch rozetten met wandafdichting. Grohe EcoJoy waterbesparende technologie. Zonder douchetablet.
Badmengkraan
| Type greep | met twee grepen |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Ja |
| Materiaal kraan | Messing |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Montage | Wand |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Overhang afvoer | 172mm |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met vaste hoofddouche | Nee |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Ja |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | EB |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 18l/min |
| Debietklasse | S |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| KIWA-keuring | Nee |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |