Geberit Duofix element voor hangtoilet metselwerk Sigma 112cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069668 |
Geberit Duofix élément pour construction en dur pour WC suspendu 112 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Référence fournisseur: 440.303.00.3
Article 20069668 est le remplacement de 20042459
Voorwand-/inbouwelement wandcloset met spoelreservoir
| Geschikt voor gipsplaten | Nee |
| Constructie zelfdragend | Ja |
| Geschikt voor massieve wand | Ja |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Geschikt voor sanitair installatie wandsysteem | Ja |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| In diepte verstelbaar | Nee |
| Toilethoogte verstelbaar | Nee |
| Diepte |
1120mm 1120mm |
| Breedte |
500mm 500mm |
| Diepte |
140mm 180mm |
| Kwaliteitsklasse spoelreservoir | PE |
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Aansluiting leidingwater | Buitendraad |
| Maat aansluiting leidingwater | 1/2 " |
| Positie leidingwateraansluiting | Overig |
| Spoeling | Overig |
| Met vertraagd vulproces | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid instelbaar | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
2l 7l 5l |
| Uitwendige buisdiameter spoelbuis | 45mm |
| Met bedieningspaneel | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Geschikt voor het doorspoelen van debietbeperking | Ja |
| Geschikt voor pneumatische bediening | Ja |
| Geschikt voor elektrische bediening | Ja |
| Geschikt voor radar bediening | Ja |
| Geschikt voor infrarood bediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Nee |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Min. planchethoogte | 1120mm |
| Programmeerbaar met afstandsbediening | Nee |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | Nee |
| Met stopkraan | Ja |
| Met afvoerbocht | Ja |
| Uitwendige buisdiameter afvoer |
90mm 90mm |
| Met contactgeluidsisolatieset | Nee |
| Met spoelbocht | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal element | Ja |
| Avec matériau de fixation pour WC | Non |
| Pièce de remplissage sous le réservoir | Non |
| Convient pour châssis pour toilette avec saut > 60 cm | Non |
| Avec attaches convenant pour montage au sol | Oui |
| Avec attaches convenant pour montage mural bas | Non |
| Avec attaches convenant pour montage mural haut | Non |
| Fonctionnement sur batterie | Non |
| Convient aux toilettes avec une zone de contact réduite | Non |
| Avec connexion électrique | Oui |
| Distance du centre des fixations pour WC | 18 cm et 23 cm |
| Convient pour WC douche | Oui |
| Avec connexion ventilateur | Non |
| Nombre de raccordements pour eau potable | 1 |
| Capacité de charge> = 400 kg selon EN 996 | Non |
| Avec isolation contre la condensation | Non |
| Avec revêtement avant | Non |
| With maintenance opening | Oui |