Tece TeceSquare II bedieningsplaat chroom blinkend
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid |
|---|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087581
Leveranciers-referentie: 9240831
Tece. TeceSquare II. Bedieningsplaat van metaal voor duospoeltechniek. Afmetingen: 220x150x3 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Staal |
| Basiskleur | Chroom |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 3mm |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 150mm |