Tece TeceLoop bedieningsplaat duo chroom blinkend
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087192
Leveranciers-referentie: 9240921
Tece. TeceLoop. Wc-bedieningsplaat van kunststof, voor duospoeltechniek, chroom glanzend. Voor front- of planchetbediening. Zeer vlakke kunststof bedieningsplaat met rubbergedempte bedieningstoetsen, inclusief bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Geschikt voor vlakke inbouw in combinatie met het wc-inbouwframe en Tece-afstandhouder. Te combineren met inworpschacht voor reinigingstabletten.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Chroom |
| Type bekrachtiging | Mechanisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 5mm |