Van Marcke Collection Taurus douchebak 1600 x 900 x 30 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015740 |
Van Marcke Collection Taurus Duschwanne 1200 x 900 x 30 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015741 |
Van Marcke Collection Taurus Duschwanne 1400 x 900 x 30 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015742 |
Van Marcke Collection Taurus Duschwanne 1600 x 900 x 30 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015739 |
Van Marcke Collection Taurus Duschwanne 900 x 900 x 30 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 122223
Van Marcke Collection. Taurus. Douchebak in mineraalcomposiet. Steenstructuur. Wit. Inclusief afdekplaatje in inox. Afvoer D90. Afvoer (SKU 130133 of 130134) apart bij te bestellen. Potenstel is optioneel (SKU 127000).
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Mineraal gegoten |
| Lengte | 1600mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 30mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Anleitungen
| IM_122220 | Download |