Outlet
Van Marcke Horus Mat douchebak 1400x900x45 mm mat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 122115
Van Marcke. Horus Mat. Douchebak in wit mat acryl met afvoer en zonder potenstel. Conform EU-normen.
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaaldikte | 4mm |
| Lengte | 1400mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 45mm |
| Inwendige diepte | 45mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Mat |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Technische fiches
| F122115n | Download |