Van Marcke Eris douchebak kwartrond 900 x 900 x 35 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 122272
Van Marcke. Eris. Zelfdragende douchetub in acryl met rand. Wit blinkend. Kwartrond. Afvoer D90 (apart te bestellen). Potenstel (sku 122281) en voorpaneel (sku 122284) optioneel.
SKU 20074999 is de opvolger van SKU 20006141Douchebak
| Vorm | Kwartrond |
| Hoekmodel | Ja |
| Vrijstaand | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Acryl |
| Radius | 4.4mm |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 35mm |
| Inwendige diepte | 35mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |