Outlet
Grohe Relexa 65 verstelbare zijsproeier 2stralen chroom met kogelgewricht
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 168205
Leveranciers-referentie: 27067000
Grohe. Relexa 65. Verstelbare zijsproeier 1/2" Massage, 2 verschillende stralen: Normal, Massage. Met kogelgewricht.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Chroom |
| Debietklasse | S |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 15l/min |
| Lengte douchearm | 0mm |
| Verstelbare kop | Ja |
| Instelbare sproeihoek | Ja |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Ja |
| Aantal straalsoorten | 2 |
| Zijdouche | Ja |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Met rozet | Nee |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diameter | 65mm |
| Voorsprong | 0mm |
| Breedte | 66mm |
| Hoogte | 56mm |
| Diepte | 56mm |