Hansgrohe Crometta Showerpipe douchesysteem Reno EcoSmart S 240 1jet chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017105 |
Hansgrohe Crometta Showerpipe douchesysteem Reno EcoSmart S 240 1jet chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 187998
Référence fournisseur: 27270000
Hansgrohe. Crometta S. Showerpipe 240 1jet EcoSmart 9 l/min Reno. Bestaat uit: hoofddouche, handdouche, doucheslang, schuifstuk en wanduitloop.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Inbouw | Nee |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Zelfsluitend | Nee |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte doucheslang | 1600mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Met zeephouder | Nee |
| Met planchet | Nee |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Basiskleur | Chroom |
| Hoogte | 1208mm |
| Breedte | 240mm |
| Diepte | 468mm |
| Diameter | 240mm |
| Min. doorstroming (mengwater) | 0.15l/min |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |