intro Ona 45 onderbouwkast B1200xH400xD435mm Sandstone Oak
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054072 |
intro Ona 45 onderbouwkast 120 cm Soft Oak Greige
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052729 |
intro Ona 45 onderbouwkast B1200xD435xH400 Thermo Oak Black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069243 |
intro Ona 45 onderbouwkast B1200xH400xD435mm Sandstone Oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069418 |
intro Ona 45 onderbouwkast B1200xH400xD435mm Silver Sage
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20037890 |
intro Ona 45 onderbouwkast B1200xH400xD435mm arctic grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20037889 |
intro Ona 45 sous-meuble B1200xH400xD435mm blanc
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
intro. Ona 45. Onderbouwkast 120 cm. Beschikbaar in 4 kleuren. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Aantal waskommen | 0 |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 435mm |
| Aantal deuren linksdraaiend | 0 |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 0 |
| Aantal tuimeldeuren | 0 |
| Met waskorf | Nee |
| Anzahl der Schiebetüren | 0 |
| Anzahl der Rolltüren | 0 |
| Anzahl der Schubladen | 0 |
| Anzahl der offenen Fächer | 1 |
| Material Korpus | Spanplatte |
| Material Front | Spanplatte |
| Farbe des Korpus | Eiche |
| Farbe der Front | Eiche |
| Mit Akzent-/Einlege-/Kontrastfarbe | Nein |
| Ausführung Handgriffe | sonstige |
| Mit Handgriffen | Nein |
| Soft-Close-System | Nein |
| Mit Push-Open Steuerung | Nein |
| Mit Armatur | Nein |
| Mit Ablaufventil | Nein |
| Art der Armatur/Mischbatterie | sonstige |
| Mit Siphon | Nein |
| Mit Handtuchhalter | Nein |
| Mit Spiegel | Nein |
| Mit Steckdose | Nein |
| Mit Innenbeleuchtung | Nein |
| Mit Wandbeleuchtung | Nein |
| Dimmbar | Nein |
| Beleuchtungsart | sonstige |
| Ausführung des Schalters | sonstige |
| VM Farbe | Sandstone Oak |