intro Tempus onderbouwkast 90 cm 2 deuren Soft Oak Greige
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069370 |
intro Tempus onderbouwkast 90 cm 2 deuren Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069435 |
intro Tempus onderbouwkast 90 cm 2 deuren Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054055 |
intro Tempus onderbouwkast 90 cm 2 deuren Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20034804 |
intro Tempus onderbouwkast 900x500x495mm 2 deuren Artic Grey
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028900 |
intro Tempus onderbouwkast 900x500x495mm 2 deuren Oak Hell
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028902 |
intro Tempus onderbouwkast 900x500x495mm 2 deuren Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028898 |
intro Tempus onderbouwkast 900x500x495mm 2 deuren wit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 946396
intro. Tempus. Onderbouwkast 90 cm met 2 deuren, greeploos, omkeerbaar. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Overig |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Soft Oak Greige |
Fiches techniques
| F946395 | Télécharger |
Manuels
| IM_946377 | Télécharger |
| IM_946386 | Télécharger |
Caractéristiques
| SS_946386n | Télécharger |
Garantie
| W944430 | Télécharger |