intro Tempus onderbouwkast 60 cm 1 deur Sandstone Oak
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20034827 |
INTR TEMP.US 60 1T CAR.WALNUT
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069366 |
intro Tempus Unterschrank 60 cm 1 Tür Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069431 |
intro Tempus Unterschrank 60 cm 1 Tür Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054053 |
intro Tempus Unterschrank 60 cm 1 Tür Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028892 |
intro Tempus Unterschrank 600x500x495mm 1Tür Oak Hell
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20034794 |
intro Tempus Unterschrank 600x500x495mm 1Tür Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028890 |
intro Tempus Unterschrank 600x500x495mm 1Tür weiss
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
intro. Tempus. Onderbouwkast 60 cm met 1 deur, greeploos, omkeerbaar. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Sandstone Oak |