Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades gravel
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054527 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054522 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054523 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054519 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054514 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054512 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054515 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054516 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054517 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054526 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054518 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054524 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054525 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054521 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054520 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030370
Leveranciers-referentie: KCE08000000GB_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 800 mm. 2 lades. Kleur: gravel.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Grijs |
| Kleur front | Grijs |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Gravel |