Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade agave green
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054607 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054602 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054603 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054599 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054594 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054592 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054595 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054596 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054597 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054606 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054598 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054604 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054605 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054601 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054600 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054593 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 1 lade white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054513 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 800mm 2 lades white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030357
Leveranciers-referentie: KFP08000000V7_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 800 mm. 1 lade. Kleur: agave green.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Groen |
| Kleur front | Groen |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Agave Green |