Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades solid skin oak
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054591 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054586 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054587 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054583 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054578 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054576 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054579 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054580 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054581 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054590 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054582 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054588 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054589 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054585 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054584 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054577 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 4 lades white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030468
Leveranciers-referentie: KCU14000000RK_DS4_DX
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1400 mm. 4 lades. Kleur: solid skin oak.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1400mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 4 |
| Materiaal corpus | Gelaagd hout |
| Materiaal front | Gelaagd hout |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Solid Skin Oak |