Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades black
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054575 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054570 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054571 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054567 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054562 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054560 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054563 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054564 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054565 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054574 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054566 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054572 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054573 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054569 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054568 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054561 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1400mm 2 lades white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030452
Leveranciers-referentie: KCK14000000N2_DS4_DX
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1400 mm. 2 lades. Kleur: black.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1400mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Gelaagd hout |
| Materiaal front | Gelaagd hout |
| Kleur corpus | Zwart |
| Kleur front | Zwart |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |