Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades agave green
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054559 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054554 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054555 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054551 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054546 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054544 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054547 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054548 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054549 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054558 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054550 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054556 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054557 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054553 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054552 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054545 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 2 lades white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030432
Leveranciers-referentie: KCE12000000V7_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1200 mm. 2 lades. Kleur: agave green.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Groen |
| Kleur front | Groen |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Agave Green |