Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade exclusive grey
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054634 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054635 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054631 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054626 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054624 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054627 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054628 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054629 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054630 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054636 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054637 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054633 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054632 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054625 |
Falper Via Veneto Gola Unterschrank 1200mm 1Schublade white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054639 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054638 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030421
Leveranciers-referentie: KFP12000000EY_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1200 mm. 1 lade. Kleur: exclusive grey.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Grijs |
| Kleur front | Grijs |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Exclusive Grey |