Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade alpi flamed grey
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054623 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054618 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054619 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054615 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054610 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054608 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054611 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054612 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054613 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054622 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054614 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054620 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054621 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054617 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054616 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054609 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1000mm 1 lade white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030396
Leveranciers-referentie: KFP10000000Q1_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1000 mm. 1 lade. Kleur: alpi flamed grey.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1000mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | Gelaagd hout |
| Materiaal front | Gelaagd hout |
| Kleur corpus | Grijs |
| Kleur front | Grijs |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Alpi Flamed Grey |