Falper Flat wastafeltablet 1200mm links matt white
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054645 |
Falper Flat wastafeltablet 1000mm midden matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054642 |
Falper Flat wastafeltablet 1200mm links matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054646 |
Falper Flat wastafeltablet 1200mm midden matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054640 |
Falper Flat wastafeltablet 1200mm rechts matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054643 |
Falper Flat wastafeltablet 1400mm links matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054647 |
Falper Flat wastafeltablet 1400mm midden matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054641 |
Falper Flat wastafeltablet 1400mm rechts matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054644 |
Falper Flat wastafeltablet 800mm midden matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030628
Leveranciers-referentie: PBG12000000OP_SX
Falper. Flat. Wastafeltablet. 1200 mm. links.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aflegdeel | Rechts |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 450mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Overig |
| Kleur blad | Wit |