Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren blue powder
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054660 |
Falper Shape Evo Spiegelschrank 800mm 2 Türen agave green
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054659 |
Falper Shape Evo Spiegelschrank 800mm 2 Türen green commodore
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054657 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren black
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054651 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren blue night
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054648 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren blue powder
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054652 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren curry
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054654 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren exclusive grey
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054655 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren gravel
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054656 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren mango
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054658 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren terracotta
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054653 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren walnut burned
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054649 |
Falper Shape Evo spiegelkast 800mm 2 deuren white
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 030572
Referenz Hersteller ZLS08000000AZ
Falper. Shape Evo. Spiegelkast. 800 mm. 2 deuren. Kleur: blue powder.
Wastafelbovenkast
| VM kleur | Blue Powder |
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 750mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 150mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |