Outlet
Van Marcke Longa Beleuchtung LED IP44 230V B305xH32xD160mm Chrom warm weiss
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028850 |
Van Marcke Longa Beleuchtung LED IP44 230V B305xH32xD160mm Chrom warm weiss
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028851 |
Van Marcke Longa Beleuchtung LED IP44 230V B550xH32xD160mm Chrom warm weiss
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 933103
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 10 | Karton |
Van Marcke Origine. Longa. Beleuchtung. LED Luchte IP44 230V. B 305 x H 32 x T 160 mm. Chrom. Lichtfarbe: warm weiss.
SKU 20066766 is de opvolger van SKU 20028850Decken-/Wandleuchte
| Leuchtmittel | LED nicht austauschbar |
| Gehäusefarbe | Chrom |
| Energieeffizienzklasse der Lichtquelle nach EU-Richtlinie 2019/2015 | A |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Geeignet für Lampenleistung | 0W |
| Lichtfarbe | weiß |
| Breite | 305mm |
| Höhe/Tiefe | 160mm |
| Länge | 32mm |
Technische fiches
| F933103d | Download |