intro Tempus/Stella kolomkast 350/368x1605x300mm 1deur wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028922 |
intro Tempus/Stella armoire colonne 350/368x1605x300mm 1porte Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069378 |
intro Tempus/Stella colonne haute 35 cm 1 porte Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069443 |
intro Tempus/Stella colonne haute 35 cm 1 porte Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054057 |
intro Tempus/Stella colonne haute 35 cm 1 porte Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028921 |
intro Tempus/Stella kolomkast 350/368x1605x300mm 1deur Oak Hell
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028919 |
intro Tempus/Stella kolomkast 350/368x1605x300mm 1deur wit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 941057
Van Marcke intro. Tempus/Stella. Kolomkast 35 cm met 1 deur omkeerbaar, hoogte 160.5 cm. Greeploos. Kleur: wit.
Badmeubelkast
| Uitvoering | Hoog |
| Breedte | 368mm |
| Hoogte | 1605mm |
| Montagewijze | Wand |
| Diepte | 300mm |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 1 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 1 |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur front | Wit |
| Kleur corpus | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |